O mnie

Uwielbiam przekazywać pozytywną energię, a dzięki treningom mogę się nią podzielić z Tobą. Chcesz wiedzieć więcej?

Jak już pewnie wiesz: Cząstka skacze 😀

Na co dzień skaczę sobie na trampolinach i przekazuję pozytywną energię dalej! Uhuu! Jestem uzależniona od Twojego uśmiechu na twarzy wywołanego olbrzymią ilością endorfin zaraz po skończonym treningu 😀

Wszystko zaczęło się od momentu, gdy pierwszy raz stanełam na trampolinie. To była miłość od pierwszego skoku 😛 Zrozumiałam, że nie chcę “tylko” skakać, ale chcę zarażać miłością do skakania innych.

Chcąc poszerzać wiedzę i rozwijać umiejętności zostałam trenerem personalnym. Treningi indywidualne to pełne skupienie w 1000% tylko na Tobie. A to oznacza najlepsze efekty!

Nie ma rzeczy niemożliwych dla mnie. Chcieć to móc!

Jeśli chcesz zmienić swoje życie to ja choćbym miała stanąć na głowie (a potrafię :P) to znajdę sposób, żeby Ci pomóc! Moi podopieczni twierdzą, że jestem jak króliczek Duracells hah 😀 (to nie lokowanie produktu :P) :

„Wulkan pozytywnej energii, radość, zaangażowanie i pasja z jaką do wszystkiego podchodzisz, sprawia, że nawet najgorszy dzień staję się lepszy, zarażasz tą energią i uśmiechem, a hopki dają mi równowagę psychiczną w tym czasami zwariowanym świecie i niesamowitą odskocznie od własnych problemów.”

Jeśli nie jesteś w stanie zmotywować się do aktywności fizycznej to lepiej trafić nie mogłeś. Pomogę Ci znaleźć pierdyliard argumentów, dlaczego to właśnie teraz jest czas na zmiany.

Bo jak nie teraz to kiedy?

Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie i zadbać o swoje zdrowie nie tylko fizyczne, ale też psychiczne to wyślij do mnie wiadomość prywatną w calu omówienia dogodnego terminu konsultacji.

Marzenia same się nie spełniają! Trzeba pomóc im w realizacji!